КУРСОВЕ ПРОЕКТУВАННЯ ТХ
БЕЗБАХ ІГОР ВІТАЛІЙОВИЧ | |
ТХ-307
ТХ-307 б |
1.Малыга Марина
2.Погорелая Дарина 3.Куценко Яна 4.Мантя Вячеслав 5.Беспалько Анастасія 6. Хафізова Тетяна Сергіївна |
ТХ-308 а | 1.Половникова
2.Шпетна |
ТХ-309 а
ТХ-309 с (б) |
1.Білик Карина Олегівна
2.Бондар Микита Федорович 3.Древинська Олександра Володимирівна 4.Мирза Ірина Іванівна 5.Погодін Олександр Денисович 6. Чабаненко Євген Олександрович |
711–41(а) (заочники) | 1.Бекчів Вікторія Флорівна
2.Вус Лілія Вікторівна 3.Карамавров Георгій Георгійович 4.Македон Григорій Георгійович 5.Малько Данііл Євгенійович |
ЗИКОВ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ | |
ТХ-307а | 1.Пасічник Владислав Ігорович
2.Пінакі Артем Олександрович 3.Радченко Яна Анатоліївна 4.Сальченко Денис Іванович 5.Чебан Руслана Олександрівна 6.Шовкопляс Альона Олександрівна 7.Чілей Любов Валеріївна 8.Гриценко Марія Андріївна 9.Кіщук Владислав Сергійович 10.Левченко Катерина Євгеніївна 11.Мартиненко Богдан Костянтинович 12.Пеліхова Анна Георгіївна ; 13.Таймасова Вікторія Артурівна ; 14.Чабанова Дар`я Олександрівна 15. Юраш Катерина Петрівна |
711–41(а) | 1.Пархоменко Богдан Олександрович
2.Березняк (Славнікова) Анастасія Сергіївна 3.Тварковський Віталій Віталійович 4.Чеботько Валерія Ігорівна 5. Нудьга Дмитро Вячеславович |
711-43с (б) | 6. Бем Кирило Олександрович |
ЯРОВИЙ ІГОР ІВАНОВИЧ | |
ТХ-307а | 1.Добра Дар`я
2.Звягін Даніїл 3. Матвєєв Роман 4.Осетенко Аліса
|
РЄЗНІК КОНСТАНТИН ВІКТОРОВИЧ. | |
ТХ-308 а
ТХ-309с (б) |
1. Беліченко Юлія Віталіївна
2.Дроб`язко Маргарита В`ячеславівна 3. Дуда Валентина Сергіївна 4. Дядько Євгеній Ігорович 5.Жук ✈Михаела 6.Кобко Анастасія Сергіївна 7. Марецький Максим Вячеславович 8. Михайленко Анастасія Сергіївна 9. Смєлянський Микола Володимирович ч |
ВСЕВОЛОДОВ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ | |
ТХ-308а | 1.Сафронов Ігор Дмитрович
2.Сидорук Владислава Сергіївна + 3.Черняк Анастасія Вікторівна |
ТХ-308 б | 1. Болдирєва Анастасія Вадимівна
2.Волощук Давид Олегович 3.Георгій Дар`я Олегівна |
КЄПІН МИКОЛА ІВАНОВИЧ | |
ТХ-308 б | 1.Ілларіонова Карина Вячеславівна
2.Каруцяк Микола Сергійович 3.Коцар Анна Сергіївна 4.Остапчук Юлія Дмитрівна ; 5.Пастущук Руслана Вікторівна 6.Ташлієв ✈ Агаровшен 7. Дирдін Ганна Русланівна |
ТХ – 309 (а) | 8.Тараненко Андрій Сергійович
9.Волоткевич Роман Олександрович 10Артамонов Сергій Олексійович ч 11.Бугайцов Олександр Сергійович 12.Драганов Олександр Дмитрович 13.Лобань Олег Вікторович . |
КУРСОВЕ ПРОЕКТУВАННЯ ТМ
ВОЙТЕНКО ОЛЕКСАНДР КИРИЛОВИЧ | |
ТМ-33а | 1 Іванчикова Катерина Сергіївна
2 Король Аріна Євгеніївна 3 Рагуліна Єлизавета Володимирівна 4 Ровінська Анастасія Олександрівна 5 Славінська Юлія В’ячеславівна 6 Чикур Тетяна Мирославівна староста |
ТМ-31а | 1. Прутян В.В.
2. Серветнік Б.А. 3. Швець Микита Сергійович К |
ВСЕВОЛОДОВ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ | |
1 Бойко Д. В. ФКЧ-120
2 Будяк В. І. Вовчок-ФВП-160 3 Кравченко О. О. Фаршезмішувая ФММ-300 4 Рись М. О. Шприць ФШ-2Л 5. Краснянский Євген ММТ машина для мойки тазиков 6. Ротар Дм. Пельменный автомат ВПМ 7. Зотик Анна Мясорубка ПМ-120 |
КУРСОВЕ ПРОЕКТУВАННЯ ТВ
ВСЕВОЛОДОВ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ | |
ТВ-31 а
ТВ-31 а ТВ-31 а ТВ-31 а ТВ-31 а ТВ-31б ТВ-31б ТВ-31б ТВ-31б ТВ-31б |
1 Григоренко М. М. ЦДГ
2 Завадська А. О. АЖ 3 Мельникова В. В. ВДГ-20 4 Носов А. Т. ВСН-20 5 Целих А. С. ВПНД 6 Антонюк Д. В. Т1-ВПО 7 Горкун А. Д. ВАР 8 Кісельова Я. М. УАЗ 9 Прядко К. О. МОЙКА 10 Тополь М. П. ВРК |
МОРДИНСЬКИЙ ВСЕВОЛОД ПЕТРОВИЧ | |
ТВ-31а
ТВ-31а ТВ-31а ТВ-31б ТВ-31б ТВ-31б ТВ-31б ТВ-31б |
1 Мігов Д. В.
2 Петренко В. В. 3 Пугачова І. А. 4 Вискребенцев Д. О. 5 Колаковська Д. В. 6 Мельниченко Х. С. 7 Михайлов К. О. 8 Семеновська М. Г. |
КУРСОВЕ ПРОЕКТУВАННЯ ТЛ
ВАТРЕНКО ОЛЕКСАНДР ВІТАЛІЙОВИЧ | |
ТЛ–306(а) | 1.Албул Ганна Анатоліївна Б
2.Антонова Дар`я Костянтинівна Б 3.Бабієнко Тетяна Артемівна 4.Банкова Юлія Андріївна стар. Б 5.Галушко Олексій ч Б 6.Дерев`янко Едуард Русланович ч Б 7.Запорожан Катерина Павлівна Б 8.Калашнікова Валерія Олександрівна Б 9.Колязіна Анастасія Костянтинівна 10.Міщеня Софія Володимирівна Б ; 11.Назарова Єлизавета Валеріївна Б 12.Олефір Ольга Ігорівна 13.Подвисоцька Анна Володимирівна Б 14.Холопченко Марія Олександрівна Б 15.Кузьмін + Владислав Павлович ч |
КУРСОВЕ ПРОЕКТУВАННЯ ТОРТМіА
ВАТРЕНКО ОЛЕКСАНДР ВІТАЛІЙОВИЧ | |
ІМ-10М | Григорчук Олександр Васильович
Жорняк Сергій Сергійович Резніченко Артем Сергійович Ярошенко Вадим Олексійович |
ВСЕВОЛОДОВ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ | |
ІМ-10М | Штембуляк Микола Русланович
Равлюк Олег Сергійович |
Марковський Ігор Михайлович | |
КЄПІН МИКОЛА ІВАНОВИЧ | |
ІМ-10М | Фоменко Микита Олександрович |
Козаченко Микола Олександрович | |